MİSYONUMUZ

ELEKTRİK ENERJİSİ YATIRIMLARININ ARTMASIYLA BİRLİKTE TRAFO MERKEZLERİNİN VE YENİLENEBİLİR ENERJİ TESİSLERİNİN MONTAJ, TEST, DEVREYE ALMA VE İŞLETME İŞLERİ AG, OG, YG ENERJİ NAKİL HATLARININ PROJELENDİRİLMESİ VE YAPIMINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ ENERJİNİN ÜRETİM, İLETİM, DAĞITIM VE TÜKETİM AŞAMALARINDA YATIRIMCILARIN ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAYA DEVAM EDECEKTİR.

VİZYONUMUZ

ENERJİ KONUSUNDAKİ BİLGİ VE BECERİLERİMİZİ ULUSAL / ULUSLARARASI ENERJİ SEKTÖRÜN DE ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİMİ, İLETİMİ VE DAĞITIMI ALANLARINDA ETKİNLİĞİNİ VE VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRARAK SEKTÖRÜN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPAN, KÜRESEL PİYASANIN SAYGIN VE GÜVENİLİR FİRMASI OLMAK. 

HAKKIMIZDA

KAMU KURULUŞLARI VE ÖZEL SEKTÖRÜN TAAHHÜTLERİNİ ZAMANINDA, YÜKSEK KALİTE VE EKONOMİK BİÇİMDE YERİNE GETİREREK KENDİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN POTANSİYEL ELEKTRİK FİRMASI GİRİŞİMCİ, YENİLİKÇİ VE SORUMLULUK TAŞIYAN VİZYONER RUHUYLA 2004 YILINDA KURULMUŞTUR.

ELEKTRİK ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN TÜKETİM AYAĞINDA BAŞLADIĞI FAALİYETLERİNE; ARADAN GEÇEN ZAMAN İÇERİSİNDE ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİMİ, İLETİMİ VE DAĞITIMI ALANLARINDA HES(HİDROELEKTRİK  SANTRALİ) GES(GÜNEŞELEKTRİK SANTRALİ) RES(RÜZGARELEKTRİK SANTRALİ)  AG, OG, YG ENERJİ NAKİL HATLARI TM (TRAFO MERKEZLERİ) GİBİ BİRÇOK FARKLI PROJENİN PROJELENDİRİLMESİ VE MONTAJ, İŞLETME BAKIM, ONARIM İŞLERİNE İMZA ATMIŞTIR. 

KISA SÜREDE TAMAMLANAN PROJELER ZAMANLA İSTİKRARA DÖNÜŞMÜŞ VE POTANSİYEL ELEKTRİK SEKTÖRÜN SAYGIN VE GÜVENİLİR KURULUŞLARI ARASINDAKİ YERİNİ ALMIŞTIR.

FİRMANIN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ PROJE YÖNETİMİ, TEKLİF HAZIRLANMASINDAN MALZEME TEDARİKİNDE KALİTELİ MALZEMEYİ DÜNYANIN HER YERİNDEN, ZAMANINDA VE UYGUN MALİYETLE SATIN ALMA FAALİYETLERİNDE KULLANDIĞI TEKNOLOJİK OLANAKLARIYLA YÜKSEK HEDEFLERİNE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEKTEDİR.

TARİHCE

POTANSİYEL ELEKTRİK; ENERJİ SEKTÖRÜNÜN FARKLI ALANLARINDA ENTEGRE BİR HİZMET KARMASI İLE 2004  YILINDAN GÜNÜMÜZE KADAR;

KOMPANZASYON SİSTEMİ KURULUMU VE TAKİBİ.

AG, OG, YG ENERJİ NAKİL HATLARININ PROJELENDİRİLMESİ VE KURULUM, BAKIM, ONARIM İŞLERİ.

TM (TRAFO MERKEZİ) ŞALT TEÇHİZATLARININ MONTAJ, İŞLETME, BAKIM, ONARIM VE REVİZYON İŞLERİ.

RES(RÜZGAR ELEKTRİK SANTRALİ) MONTAJ TEST VE DEVREYE ALMA İŞLERİ.

HES( HİDROELEKTRİK  SANTRALİ )GES( GÜNEŞ ELEKTRİK SANTRALİ) MONTAJ, İŞLETME, BAKIM, ONARIM VE REVİZYON İŞLERİ.

HES( HİDRO ELEKTRİK  SANTRALİ ) KUMANDA PANOLARI, TÜRBİN, GENERATÖR VE ELEKTROMEKANİK TEÇHİZATLARININ REHABİLİTASYON VE YENİLEME İŞLERİ GİBİ;

ENERJİNİN ÜRETİM, İLETİM, DAĞITIM VE TÜKETİM AŞAMALARINDA KONUSUNDA UZMAN TEKNİK ELEMAN KADROSU VE ÖDÜNSÜZ KALİTE ANLAYIŞI PRENSİBİYLE 100 'ÜN ÜZERİNDE PROJE VE HİZMET SÖZLEŞMESİNİ BAŞARIYLA TAMAMLAYARAK SEKTÖRÜN LİDER FİRMALARI ARASINDA YERİNİ ALMIŞTIR.